Blog

1 lutego 2023

Jak ustalić cenę produktu? Psychologia ceny, czyli jak wykorzystać pricing w budowaniu marki

Jak kształtować politykę cenową w firmie? Kto powinien być za to odpowiedzialny? Jakie są modele cenowe i które wprowadzić, by sprzedawać więcej? Tego dowiesz się z mojego kompendium o cenach.
3 października 2022

Jak uzyskać skalowalność biznesu? Praktyczne wskazówki

Jak skalować biznes? Wyjdź od propozycji wartości swojej firmy i wprowadź oraz zoptymalizuj procesy, które stworzą i zakomunikują tę wartość. Artykuł pełen sprawdzonych porad!
1 czerwca 2023

Co to jest design system i dlaczego go potrzebujesz?

Design system lub identyfikacja wizualna marki, to skoncentrowany na kliencie sposób komunikacji. To sposób na projektowanie produktu, ale też język, jakim marka komunikuje wartości. Jakie są tego zalety?
3 maja 2023

Jak zaprojektować skuteczną reklamę radiową?

Jak napisać scenariusz reklamy radiowej? Wbrew pozorom, nie jest to takie proste. Radio posiada ponad 7% udziału w ogólnych wydatkach reklamowych, więc warto tam być. Mnóstwo praktycznych porad o radiowych spotach reklamowych!
13 kwietnia 2023

Real Time Marketing, czyli jak chwytać chwilę

Real time marketing to nawiązywanie do swojej marki w kontekście mających teraz miejsce, powszechnie kojarzonych wydarzeń. Dowiedz się jak robić to skutecznie!
1 kwietnia 2023

Composable commerce – nowe podejście do sprzedaży online

Composable commerce to nowa warstwa technologiczna w biznesie online. Co to jest? Jak prowadzić sklep w sieci, by wykorzystać nowe możliwości?