Blog

28 stycznia 2021

Code & Pepper, mój klient i partner strategiczny z Diamentem Forbesa!

Firma Code & Pepper dostała właśnie nie lada wyróżnienie. Magazyn biznesowy „Forbes” uhonorował ją nagrodą „Diamenty 2021” dla najszybciej rozwijających się firm w Polsce. W swojej kategorii przychodów, firma zajęła 1 miejsce w województwie i 3 na arenie ogólnokrajowej. Code & Pepper to firma działająca na rynku od lat. Specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania dla […]
1 marca 2021

Social selling – jak sprzedawać przez LinkedIn?

Efektywna sprzedaż przez LinkedIn wymaga wiedzy, systematyczności i cierpliwości. Zobacz jak robić to w praktyce!
17 lutego 2021

Empatia konsumencka – zarządzanie relacjami z klientem

Firma, która współpracuje z klientem na każdym etapie tworzenia, rozwoju i sprzedaży produktu, zwiększa sprzedaż i zyskuje lojalność rynku. Kluczem do tego jest empatia konsumencka.
10 stycznia 2021

Jak wprowadzić produkt na rynek w 5 krokach?

Masz pomysł na produkt i chcesz zacząć go sprzedawać? A może czujesz, że nadszedł czas na rozszerzenie dotychczasowej oferty Twojej firmy? Niezależnie od motywacji i okoliczności proces wprowadzania produktu na rynek zawsze wygląda podobnie – i jest to nie lada wyzwanie! O czym warto pamiętać? Jak zapewnić sobie sukces? Dowiedz się, jak wprowadzić produkt na […]
Dom z papieru Netflix
28 kwietnia 2020

Czego o markach nauczyli nas hiszpańscy złodzieje? [Case study „Domu z papieru”]

Serial Netflixa "Dom z papieru" to globalny fenomen. Wnioski z niego mogą wyciągnąć nie tylko widzowie lubiący guilty pleasure, ale także marki. Przeczytaj, dlaczego tak dobrze się to ogląda i co możesz zmienić w swojej firmie, by sprzedawać.
innowacje w biznesie
10 marca 2020

Jaka jest prawdziwa natura innowacji w biznesie?

Poznaj 10 powodów dla których słowo "innowacja" nie oznacza dziś tego samego, co oznaczało wczoraj. Ten tekst to 10 dowodów na to, że dzisiaj główną rolę odgrywają kompleksowe rozwiązania.