14 sierpnia 2023

Jak zarabiać w recesji, czyli 16 strategii na customer experience (CX) i obsługę klienta

Customer experience (doświadczenie klienta) to element budowania lojalności konsumenckiej. Jak na tej podstawie sprzedawać więcej w czasie kryzysu? Dowiedz się!
13 maja 2024

Shockvertising – czy warto tworzyć szokujące reklamy?

Chcesz szybko przebić się do świadomości klientów? Rozważ kontrowersyjną kampanię reklamową - shockvertising. Nie potrzebujesz dużego budżetu, potrzebujesz pomysłu!
7 maja 2024

Co to jest Scrumban i jak pomaga w zarządzaniu projektami?

Scrumban to sposób na zarządzanie projektami, który łączy w sobie zalety Scruma i Kanbana. Dzięki niemu sprawnie stworzysz produkty cyfrowe. Zobacz jak!
16 kwietnia 2024

Nisza rynkowa – jak ją znaleźć w e-commerce?

Nisza rynkowa wymaga zrozumienia potrzeb klientów. Także tego, jak docierają do pożądanych produktów. Dowiedz się jak znaleźć niszę w e-commerce i jaką rolę odgrywają w procesie platformy marketplace.
2 kwietnia 2024

Co to jest accessibility testing?

Accessibility testing i dostępność cyfrowa to już niemal codzienność projektowania oraz testowania aplikacji i produktów cyfrowych. Na czym to polega i dlaczego jest to ważne?
14 marca 2024

Co to jest UX writing? Definicja i najlepsze praktyki

UX writing to zestaw zasad i wytycznych dla specjalistów ds. treści. Dzięki UX writing Twoi klienci i użytkownicy nie będą zagubieni, a Ty będziesz sprzedawał więcej!
2 marca 2024

Microcopy – co to jest i jak skutecznie to stosować?

Microcopy prowadzi użytkownika, zwiększa zaufanie do marki i pozwala zwiększać sprzedaż. Jak? Dowiedz się z tego tekstu!
19 lutego 2024

UPDATE 9 marca [Case study] Quo Vadis Xbox, quo vadis rozrywko?

Dynamicznie zmieniająca się branża gier wideo i przyzwyczajenia klientów definiują zmiany marki Xbox, należącej do Microsoftu. Co to w praktyce oznacza dla graczy, biznesu, inwestorów giełdowych?
9 lutego 2024

[Case study] Apple Vision Pro – w tym szaleństwie jest metoda

Apple Vision Pro są drogie, mają słabą baterię i nie mają aplikacji przekonujących do siebie użytkowników. A mimo tego jest to świetny case biznesowy - zobacz dlaczego!
2 lutego 2024

Narzędzia rekrutacyjne, czyli jak usprawnić pracę działu HR

Współczesne narzędzia HR potrafią znacznie wiecej niż myślisz. Wspierają rekrutację, ale też pomagają budować kulturę firmową i wspierają procesy biznesowe. Zobacz jak je wybrać!
2 stycznia 2024

Jak stworzyć własny program lojalnościowy?

Odpowiednio zaprojektowany program lojalnościowy to większe zyski Twojej firmy. Dowiedz się jak zrobić to dobrze, poznaj konkretne przykłady!
1 grudnia 2023

Streamerzy w marketingu – milionowe zasięgi i większa sprzedaż

Swoje produkty możesz promować dzięki współpracy ze streamerami. Graczami gier wideo, którzy mają ufającą im publiczność. Jak to zrobić i jakie są modele współpracy?