Współpracownicy

Tomasz Banach

Dyrektor artystyczny z 15-letnim doświadczeniem w projektowaniu graficznym. Pracuje dla największych polskich i globalnych marek.
Główne obszary jego działalności to identyfikacje wizualne, key visuals i ilustracje.
Czynnie rozwija swoje umiejętności w zakresie brand heroes, cyfrowego malarstwa i liternictwa.

Jako dyrektor artystyczny, projektant graficzny lub ilustrator tworzył dla takich marek jak HBO, Samsung, Sony, Polkomtel, Leroy Merlin, EY, LPP, Pfizer. Pracował nad kampaniami produktów Black Energy Drink, Frugo, Winiary, Kinder i innych. Tworzy zarówno kampanie ATL jak i BTL.

Współpracuje z deweloperami gier planszowych i karcianych dla których tworzy ilustracje, ikonografie i logotypy.

W pracy designera najbardziej pasjonuje go tworzenie spójnych komunikacji, nieszablonowość,
różnorodność środków wyrazu oraz zróżnicowanie projektów.

Łukasz Młynarz

Producent krótkich, dynamicznych serii wideo do social media. Wyprodukował i zmontował kilkaset materiałów dla klientów B2B i B2C z Polski, USA, Australii i Francji. Lektor filmowy języka angielskiego. Podłożył głos do filmu promocyjnego dla jednej z najstarszych uczelni na świecie – Uniwersytetu Bolońskiego. Użyczył głosu w ponad 100 materiałach wideo dla różnych branż: produkcyjnej, przemysłowej, IT, fintech.

Pracował między innymi dla Abatec, Code&Pepper, SolwIT, Karol Bączkowski Ratownik Medyczny,
Prefacrum, Responso, Ewa Brok, MyLogo, Helikon.

Tiny Moon Animation

Tiny Moon to studio animacji założone przez dwie pasjonatki animacji i ilustracji. Posiadają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu filmów animowanych dla biznesu, kultury oraz social mediów.

Specjalizacją studia są explainer video – krótkie, animowane filmy, które w atrakcyjny wizualnie sposób przedstawiają złożone zagadnienia, takie jak funkcjonowanie aplikacji mobilnych, stron internetowych czy różnego rodzaju produktów.

Tiny Moon tworzy animacje dla polskich i zagranicznych firm, takich jak Orange, Mbank, Philips, Samsung, PZU, MiamiAir, Faurecia, Novalins, Nsure.com, Inspiration Healthcare, Becton Dickinson , Global E-dentity, Brighter, AXIA i wiele innych.

W trakcie procesu tworzenia animacji Tiny Moon stawia na komunikację z klientem.

W połączeniu z bogatym doświadczeniem w storytellingu efektem są filmy, które realizują cele marketingowe klienta.

Delante Media

Delante

Delante to agencja performance marketingu, specjalizująca się w pozycjonowaniu stron i Google Ads. Agencja współpracuje z Klientami z ponad 20 krajów świata, pomagając im w zwiększaniu ruchu i konwersji na stronie. Jednym z głównych filarów firmy jest płynna komunikacja i transparentność w działaniach, co ma odzwierciedlenie w wynikach i pozytywnych opiniach Klientów.

W ciągu 6 lat istnienia na rynku firma współpracowała m.in. z takimi markami jak Dr. Irena Eris, Notino, Ceneo, Best Western, Woblink, MUGGA, LuxCamp, Paul Rich, Youniq, Fellowes.

Delante zostało wielokrotnie nagrodzone na kampanie prowadzone dla swoich Klientów przez jury międzynarodowych konkursów (m.in. Global Search Awards i International Performance Marketing Awards). W 2020 roku Delante znalazło się na liście najszybciej rosnących firm technologicznych w Centralnej Europie na 19. miejscu, będąc tym samym jedyną firmą SEO w zestawieniu.

Code & Pepper

Code & Pepper to firma specjalizująca się w tworzeniu produktów cyfrowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w sektorze FinTech, pracując dla klientów z całego świata. Oferuje też usługi projektowania i implementacji user experience oraz user interface (UX/UI). Specjalizuje się także w technologicznym skalowaniu firm i procesach digital transformation.

Code & Pepper obsługuje firmy stosujące najnowocześniejsze technologie finansowe i startupy z branży FinTech. Tworzy dla klientów nowoczesne rozwiązania ubezpieczeniowe i aplikacje dla sektora prawnego. Mimo wąskiej specjalizacji z zakresu open banking i FinTech, firma tworzy też inne produkty cyfrowe, nie mieszczące się w omawianej branży.

Firmę wyróżnia kultura firmowa, wysoki poziom zatrudnianych specjalistów oraz podejście do klienta. Oprócz tworzenia samych produktów FinTech,    Code & Pepper stawia na transparentną komunikację z klientem oraz doradztwo przy tworzeniu aplikacji i technologicznej transformacji firm.
Firma jest także laureatem Diamentów Forbesa 2021 i 2022.