Media

1 kwietnia 2021

Mój artykuł w kwietniowym wydaniu „Gazety Małych i Średnich Przedsiębiorstw”

Dlaczego przedmioty symetryczne warto fotografować z prawej strony? Co to jest whitespace i dlaczego warto ją szanować? O tym i o kilku innych zagadnieniach w moim tekście o psychologii konwersji w internecie. Tekst znajduje się tutaj, na stronach 66-67. Sama okładka wygląda tak: Udanej lektury!
1 marca 2021

Mój artykuł w marcowym wydaniu „Gazety Małych i Średnich Przedsiębiorstw”

Tym razem kilka praktycznych porad na temat SEO. Pozycjonowanie to klucz do wypromowania swojego produktu i zwiększenia rozpoznawalności marki. Jak robić to skutecznie? Artykuł znajduje się w najnowszym numerze, na stronie 60. Okładka wygląda tak: Zapraszam do lektury!
17 lutego 2021

Mój artykuł w lutowym wydaniu „Gazety Małych i Średnich Przedsiębiorstw”

Jak przedstawiać klientowi możliwości wyboru? Jak wyświetlać cenę, rodzaje produktów, całe ich segmenty? Jak zrobić to w internecie, a jak w stacjonarnej placówce handlowej? Czy istnieją jakieś różnice? O tym i o innych wyzwaniach moim najnowszym artykule o ukierunkowywaniu wyborów konsumenckich. Artykuł znajduje się na stronie 38, a okładka wygląda tak: Udanej lektury!
10 stycznia 2021

Mój artykuł w styczniowym wydaniu „Gazety Małych i Średnich Przedsiębiorstw”

Jak ustalać ceny dla swoich produktów? Czy wiesz, że na efekt końcowy mają wpływ nawet takie rzeczy jak przecinek oraz ilość sylab w kwocie? Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak wyceniać efekt swojej pracy! Numer można pobrać tutaj. Okładka prezentuje się tak: Udanej lektury!
1 grudnia 2020

Mój artykuł w grudniowym wydaniu „Strefy PMI”

Czy zatrudniłbyś osobę leniwą? A rebelianta? A może kogoś z mentalnością „adwokata diabła”? Nie? Zbyt ryzykowne, kontrowersyjne, irytujące? Moje osobiste doświadczenie, psychologia, badania rynku i doświadczenia firm pokazują, że jest zgoła inaczej. To naprawdę ma sens i istnieją na to poważne dowody. Nowe wydanie magazynu jest tutaj. Mój artykuł (po angielsku) jest na stronach 26-27. […]
1 grudnia 2020

Mój artykuł w grudniowym wydaniu „Gazety Małych i Średnich Przedsiębiorstw”

Po tak ciężkim roku wszystkim przedsiębiorcom należą się dobre informacje. Te nadchodzą w postaci trendów. Rok 2021 może być przełomowy dla wielu biznesów pod warunkiem, że dostosują się do zmian rynkowych. I o tych nadchodzących trendach jest mój artykuł. Wydanie znajduje się tutaj. Polecam swój tekst na stronach 70-72. Okładka nowego numeru wygląda tak:   […]