Media

11 czerwca 2021

Mój artykuł w czerwcowym wydaniu „Strefy PMI”- temat okładowy!

To mój trzeci artykuł dla pisma. Tym razem tekst wylądował na okładce i to od razu jako materiał główny. Tym razem piszę o servant leadership i moim podejściu do tej filozofii przywództwa.
7 czerwca 2021

Mój artykuł w czerwcowym wydaniu „Gazety Małych i Średnich Przedsiębiorstw”

Transformacja cyfrowa to nowy sprzęt i oprogramowanie. To one budują to pojęcie i tworzą wartość. Tak przynajmniej uważa wielu managerów. Tymczasem transformacja cyfrowa to przede wszystkim ludzie i kultura pracy z danymi.
25 maja 2021

Mój artykuł w majowym wydaniu pisma „INMAG”

Wynajem nieruchomości w czasie pandemii oraz po niej to wyzwanie. Zwłaszcza w hybrydowym modelu pracy wielu firm. Jak robić to skutecznie?
2 maja 2021

Mój artykuł w majowym wydaniu „Gazety Małych i Średnich Przedsiębiorstw”

Co ma wspólnego ze sobą taksówka zmontowana z części zamiennych z przeszczepami? Dlaczego pomyłka na kubku z kawą jest warta miliony? Dowiesz się tego z mojego artykułu o 10 pomysłach na sprytny marketing. Już na Ciebie czeka, opublikowany w majowym wydaniu czasopisma (na stronach 42-44) Okładka numeru prezentuje się tak: Udanej lektury!
1 kwietnia 2021

Mój artykuł w kwietniowym wydaniu „Gazety Małych i Średnich Przedsiębiorstw”

Dlaczego przedmioty symetryczne warto fotografować z prawej strony? Co to jest whitespace i dlaczego warto ją szanować? O tym i o kilku innych zagadnieniach w moim tekście o psychologii konwersji w internecie. Tekst znajduje się tutaj, na stronach 66-67. Sama okładka wygląda tak: Udanej lektury!
1 marca 2021

Mój artykuł w marcowym wydaniu „Gazety Małych i Średnich Przedsiębiorstw”

Tym razem kilka praktycznych porad na temat SEO. Pozycjonowanie to klucz do wypromowania swojego produktu i zwiększenia rozpoznawalności marki. Jak robić to skutecznie? Artykuł znajduje się w najnowszym numerze, na stronie 60. Okładka wygląda tak: Zapraszam do lektury!