Media

5 września 2021

Mój artykuł we wrześniowym wydaniu wydaniu „Gazety Małych i Średnich Przedsiębiorstw”

Planujesz uruchomić w swojej firmie działalnia social selling? Czy wiesz co to jest LinkedIn Live Events i jak możesz to narzędzie wykorzystać? Z tego artykułu dowiesz się szczegółów.
3 sierpnia 2021

Mój artykuł w sierpniowym wydaniu „Gazety Małych i Średnich Przedsiębiorstw”

Co to są touchpointy? Jak najlepiej je wykorzystać? Czy da się zaplanować interakcje klienta z Twoją marką? Jak najlepiej zaprezentować ją klientowi?
7 lipca 2021

Mój artykuł w lipcowym wydaniu „Gazety Małych i Średnich Przedsiębiorstw”

Transformacja cyfrowa organizacji to ogromne wyzwanie. Na przykładzie firmy Amica oraz własnego doświadczenia pokazuję, jak można ten proces okiełznać
11 czerwca 2021

Mój artykuł w czerwcowym wydaniu „Strefy PMI”- temat okładowy!

To mój trzeci artykuł dla pisma. Tym razem tekst wylądował na okładce i to od razu jako materiał główny. Tym razem piszę o servant leadership i moim podejściu do tej filozofii przywództwa.
7 czerwca 2021

Mój artykuł w czerwcowym wydaniu „Gazety Małych i Średnich Przedsiębiorstw”

Transformacja cyfrowa to nowy sprzęt i oprogramowanie. To one budują to pojęcie i tworzą wartość. Tak przynajmniej uważa wielu managerów. Tymczasem transformacja cyfrowa to przede wszystkim ludzie i kultura pracy z danymi.
25 maja 2021

Mój artykuł w majowym wydaniu pisma „INMAG”

Wynajem nieruchomości w czasie pandemii oraz po niej to wyzwanie. Zwłaszcza w hybrydowym modelu pracy wielu firm. Jak robić to skutecznie?