Usługi marketingowe na abonamentNajważniejsza jest dla mnie elastyczność i odpowiedź na Twoje indywidualne potrzeby.

Czym charakteryzują się usługi marketingowe na abonament?

Oferuję pakiet usług marketingowych na abonament skrojonych pod Twoje zapotrzebowanie. Możesz wybrać pojedynczą usługę z mojego cennika i zestawu kompetencji. Zaoferuję Ci wtedy dowolną usługę z zestawu, który mam na stronie. Możesz jednak zdecydować się na stałą współpracę i wykupić jeden z abonamentów. Taki outsourcing marketingu i cennik, który oferuję, daje Ci elastyczność w podchodzeniu do współpracy. Możesz dopasować wtedy opcje do swoich potrzeb.

Dlaczego opłaca Ci się outsoursować część marketingu?

  • Po pierwsze: nie ponosisz kosztów pracowniczych.
  • Po drugie: odciążasz swój zespół, który może skupić się na innych zadaniach.
  • Po trzecie: powierzasz zadania specjaliście z określonymi kompetencjami. Nie będę zastanawiał się jak coś zrobić, po prostu to zrobię.

Usługi marketingowe na abonament

Poniżej znajdziesz trzy opcje skrojone pod różne potrzeby. Wybierz pakiet dla siebie. Jeśli nie znajdziesz dokładnie takiego zestawu usług marketingowych w abonamencie, jakiego potrzebujesz, skontaktuj się ze mną. Wtedy wspólnie opracujemy indywidualne rozwiązanie – do abonamentu, którym jesteś zainteresowany dołożymy dodatkową usługę. Możemy przykładowo połączyć abonament srebrny i złoty lub opracować inny model współpracy. Na przykład taki, który uwzględnia zaangażowanie współpracującego ze mną designera, agencji SEO lub partnera technologicznego.

Naturalnie, możesz też pominąć abonamenty i zamówić u mnie jednorazowo pojedynczą usługę marketingową. Po prostu wybierz to, czego aktualnie potrzebujesz.

Sprawdź też, czym jest strategia marketingu.