Usługi marketingowe na abonamentUsługi marketingowe na abonament wprowadziłem jako pierwszy na polskim rynku. To innowacyjny sposób na to, by pokryć znaczną część Twoich stałych potrzeb marketingowych. Często w najbardziej newralgicznych i podstawowych obszarach.

Nie widzisz abonamentu dla siebie? Mogę je dostosować pod Ciebie – pełna elastyczność

Najważniejsza jest dla mnie elastyczność i odpowiedź na Twoje indywidualne potrzeby. Doskonale rozumiem, że każda branża, a nawet każda firma, jest inna i posiada unikalne wyzwania.

Poniżej znajdziesz trzy wersje abonamentów. Każdy z nich ma pakiet usług, które oferuję na stałe. Jeżeli w ramach istniejących opcji nie widzisz tego, co Cię interesuje, jestem w stanie stworzyć dla Ciebie ofertę szytą na miarę. Po prostu skontaktuj się ze mną i powiedz, czego potrzebujesz.

Nie chcesz abonamentu – oferuję też opcję współpracy projektowej i „marketingu na godziny”

Jeśli z jakiegoś powodu nie poszukujesz aktualnie stałej współpracy, a pojedynczej usługi marketingowej lub doradztwa, to też jest taka możliwość. Wtedy wycena obejmuje pakiet jednej lub większej ilości godzin.

Wszystko jest całkowicie transparentne i dostosowane do potrzeb Twojego projektu.

Czym charakteryzują się usługi marketingowe na abonament?

Oferuję pakiet usług marketingowych na abonament skrojonych pod Twoje zapotrzebowanie. Możesz wybrać pojedynczą usługę z mojego cennika i zestawu kompetencji. Zaoferuję Ci wtedy dowolną usługę z zestawu, który mam na stronie. Możesz jednak zdecydować się na stałą współpracę i wykupić jeden z abonamentów. Taki outsourcing marketingu i cennik, który oferuję, daje Ci elastyczność w podchodzeniu do współpracy. Możesz dopasować wtedy opcje do swoich potrzeb.

Dlaczego opłaca Ci się outsoursować część marketingu?

  • Po pierwsze: nie ponosisz kosztów pracowniczych.
  • Po drugie: odciążasz swój zespół, który może skupić się na innych zadaniach.
  • Po trzecie: powierzasz zadania specjaliście z określonymi kompetencjami. Nie będę zastanawiał się jak coś zrobić, po prostu to zrobię.

Usługi marketingowe na abonament

Poniżej znajdziesz trzy opcje skrojone pod różne potrzeby. Wybierz pakiet dla siebie. Jeśli nie znajdziesz dokładnie takiego zestawu usług marketingowych w abonamencie, jakiego potrzebujesz, skontaktuj się ze mną. Wtedy wspólnie opracujemy indywidualne rozwiązanie – do abonamentu, którym jesteś zainteresowany dołożymy dodatkową usługę. Możemy przykładowo połączyć abonament srebrny i złoty lub opracować inny model współpracy. Na przykład taki, który uwzględnia zaangażowanie współpracującego ze mną designera, agencji SEO lub partnera technologicznego.

Sprawdź też, czym jest strategia marketingu.