Jak pracuję?

Specjalizuję się w pracy dla firm technologicznych, ale nie ograniczam do nich.

Przy współpracy skupiam się przede wszystkim na wartości, jaką mogę dać Tobie osobiście jako właścicielowi lub managerowi oraz samej organizacji. Wierzę, że wszystko zaczyna się na liderze i na nim też kończy. To dzięki liderowi firma odnosi sukcesy i na nim też spoczywa odpowiedzialność za strukturę i procesy w organizacji.

Do każdej propozycji współpracy podchodzę indywidualnie. Nie chodzi tylko o wycenę. Zależy mi przede wszystkim na poznaniu Twoich wyzwań biznesowych, analizie sytuacji w przedsiębiorstwie, poznaniu Twojej firmy, branży, otoczenia rynkowego, konkurencji. Zanim przystąpię do współpracy, robię wstępny research a potem, zamiast długo i kwieciście mówić, przede wszystkim głęboko i aktywnie słucham.

Pracuję nie tylko dla firm komercyjnych, ale także dla organizacji charytatywnych.

Oferuję dwa modele współpracy:

Osobisty

Po przeanalizowaniu sytuacji przyjeżdżam do Twojej firmy i poznaję ją lepiej. Potem tworzę kompleksową, holistyczną strategię obejmującą następujące obszary: marketing, branding, content, human resources, employer branding. Prowadzę także szkolenia z holistycznego podejścia do biznesu i ekonomii wartości dla właścicieli firm, kadry managerskiej, działów marketingu i rekrutacji.

Zdalny

Możemy się umówić na telekonferencję w ramach której omówię Twój dotychczas realizowany branding, strategię marketingową, zrealizowany content. Zarekomenduję zmiany i w zależności od Twoich potrzeb: poprzestaniemy na tym, przejdziemy do kontaktu osobistego i stworzenia dla Ciebie nowej strategii lub szkolenia dla managerów Twojej organizacji.

Jak wygląda ścieżka współpracy?

Opinie klientów

Bardzo dobrze nam się z Jarkiem pracowało. Razem z Tomkiem, zaprzyjaźnionym graphic designerem, stworzył od nowa nasze katalogi sprzedażowe. Jesteśmy pewni, że chcemy z nim współpracować także przy kolejnych projektach marketingowych, które mamy już zaplanowane, w tym przy odświeżeniu strony www.

Daniel Wysocki, CEO at Ecomax

Jarek w istotny sposób pomógł zbudować strategię marketingową naszej firmy, współokreślał ramy komunikacji marketingowej oraz tworzył wartościowy content skierowany do naszych klientów i partnerów. Poprzez te działania przyczynił się do zwiększenia naszej efektywności marketingowej a tym samym do zwiększenia skali firmy.

Jarek posiada dużą wiedzę, ma także precyzję myślenia i działania. Idealnie wkomponował swoją wiedzę i umiejętności w nasze potrzeby.
Był siłą napędową zmian jakie przechodziliśmy w związku z większymi inwestycjami w marketing i PR.
Dokładnie tego potrzebowaliśmy od kogoś z jego umiejętnościami!

Adam Pogorzelski, Co-founder at Code & Pepper

Jarek jest specjalistą posiadającym wiedzę, pasję i zaangażowanie konieczne do skutecznego działania. Dzięki niemu byłem w stanie odmienić mój zespół. Jarek wykonał swoją pracę w 8 miesięcy – podobna ilość pracy zajmowała nam zwykle 14 miesięcy. Jarek zmienił nastawienie Product Managerów i uzbroił ich w content niezbędny do sprzedaży naszych produktów i promocji marki. Praca z nim to przyjemność!

Steve Brown, Director of Executive Communications, Cadence

Zamówiliśmy u Jarka 72 teksty i daliśmy mu krótki deadline. Całe zamówienie wykonał przed czasem, tworząc unikatowe i bardzo praktyczne dla naszych odbiorców treści. Jarek ma unikalne spojrzenie na firmę, bardzo kompleksowe.
Jego content jest bardzo dobrym komunikatem marketingowym, kluczowym elementem budowy świadomości marki i edukacji klienta.

Michał Wojciechowski, CEO, iPresso

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i dopasowuję strategię do jego potrzeb.

Wsparcie nie kończy się po zakończeniu współpracy.
Po stworzonej i wdrożonej strategii lub ukończonym szkoleniu możliwe są dalsze konsultacje.
Chętnie udzielę Ci dalszego wsparcia i odpowiem na pytania.

Masz dla mnie projekt? Jak mogę Ci pomóc?