Moje artykuły dla prasy – źródło wiedzy i inspiracji

8 czerwca 2022

  1. Strona Główna /
  2. 📚 O mnie /
  3. Moje artykuły dla prasy – źródło wiedzy i inspiracji

Ten artykuł przeczytasz w: 1 minutę

Oprócz moich artykułów które publikuję na swoim blogu, współpracuję też z kilkoma cyfrowymi magazynami. Zamieszczam w nich dodatkowe artykuły pełne biznesowej inspiracji i wiedzy, która może się przydać praktycznie każdemu przedsiębiorcy. Warto do nich sięgać!

Spis tych artykułów znajduje się w zakładce Media. Większość z nich jest po polsku, ale w niektórych przypadkach piszę też po angielsku. Zwłaszcza dla magazynu o prowadzeniu projektów i zarządzaniu „Strefa PMI”. Tam wyróżniono mnie już dwukrotnie. W jednym przypadku tekst był tematem numeru i całej okładki, w drugim przypadku, w czerwcu 2022, trafił na okładkę jako jeden z najciekawszych.

Mówię o tym nie bez przyczyny. Moja wiedza sięga dalej niż to co publikuję na swoim blogu. W miarę możliwości czasowych staram się nią dzielić także w innych miejscach internetu. Dlatego zachęcam do lektury moich materiałów – to kolejne źródło praktycznej i użytecznej wiedzy. 🙂

O Autorze

Jarosław Ścislak

Pracowałem nad brandingiem, rebrandingiem, skalowaniem biznesu i strategiami contentowymi dla wielu firm. Tworzyłem strategie marketingowe, contentowe, budowałem od zera działy marketingu, szkoliłem juniorów. Mogę skutecznie pomóc. Poprzez tworzenie kluczowych procesów i integrację ich w jeden ekosystem sprawię, że Twoja firma będzie pracowała dla Ciebie, a nie na odwrót. Część usług które widzisz w mojej ofercie (np. rozwój sklepów e-commerce w opozycji do platform e-commerce) wprowadziłem na rynek jako pierwszy w Polsce.