Mój artykuł w czerwcowym wydaniu „Gazety Małych i Średnich Przedsiębiorstw”

12 czerwca 2020

  1. Strona Główna /
  2. 📚 /
  3. Mój artykuł w czerwcowym wydaniu „Gazety Małych i Średnich Przedsiębiorstw”

Ten artykuł przeczytasz w: 1 minutę

Komunikacja marki w dobie koronawirusa to nie jest łatwy temat. Klienci którzy na co dzień zamknięci są w domach, zmienili nie tylko nawyki konsumenckie. Ważniejsze jest dla nich bezpieczeństwo i zdrowie. Marki komunikują się z nimi w nowy, bardziej ludzki i emocjonalny sposób, ale czy to wystarczy? Jak powinna wyglądać komunikacja, gdy znoszone są kolejne obostrzenia?

Odpowiedzi na te pytania przynosi czerwcowa „Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw„. Mój artykuł znajduje się na stronach 40-42. Okładka tego numeru prezentuje się tak:

 

Zapraszam do lektury.

O Autorze

Jarosław Ścislak

Pracowałem nad brandingiem, rebrandingiem, skalowaniem biznesu i strategiami contentowymi dla wielu firm. Tworzyłem strategie marketingowe, contentowe, budowałem od zera działy marketingu, szkoliłem juniorów. Mogę skutecznie pomóc. Poprzez tworzenie kluczowych procesów i integrację ich w jeden ekosystem sprawię, że Twoja firma będzie pracowała dla Ciebie, a nie na odwrót. Część usług które widzisz w mojej ofercie (np. rozwój sklepów e-commerce w opozycji do platform e-commerce) wprowadziłem na rynek jako pierwszy w Polsce.