Mój artykuł w majowym wydaniu „Gazety Małych i Średnich Przedsiębiorstw”

10 maja 2020

  1. Strona Główna /
  2. 📚 /
  3. Mój artykuł w majowym wydaniu „Gazety Małych i Średnich Przedsiębiorstw”

Ten artykuł przeczytasz w: 1 minutę

Kryzys obnażył strategię krótkofalowego myślenia wielu przedsiębiorców. Dał jednak szansę tym, którzy jeszcze przed nim myśleli długofalowo. Korzystają także ci, którzy są w stanie wykorzystać szalejący kryzys do zmian. Dzisiaj firmy potrzebują:

  • Przywództwa
  • Optymalizacji procesów i skalowania
  • Transformacji cyfrowej

Kombinacja tych czynników sprawia, że organizacja przejdzie przez kryzys wzmocniona i gotowa na nowe wyzwania. „Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw” odsłania znacznie więcej (na stronach 48-50). Majowa okładka magazynu z moim tekstem prezentuje się tak:

Zapraszam do lektury.

O Autorze

Jarosław Ścislak

Pracowałem nad brandingiem, rebrandingiem, skalowaniem biznesu i strategiami contentowymi dla wielu firm. Tworzyłem strategie marketingowe, contentowe, budowałem od zera działy marketingu, szkoliłem juniorów. Mogę skutecznie pomóc. Poprzez tworzenie kluczowych procesów i integrację ich w jeden ekosystem sprawię, że Twoja firma będzie pracowała dla Ciebie, a nie na odwrót. Część usług które widzisz w mojej ofercie (np. rozwój sklepów e-commerce w opozycji do platform e-commerce) wprowadziłem na rynek jako pierwszy w Polsce.