Jak zwiększyć sprzedaż? Moje praktyczne porady na LinkedIn!

1 października 2021

  1. Strona Główna /
  2. 📚 Sprzedaż /
  3. Jak zwiększyć sprzedaż? Moje praktyczne porady na LinkedIn!

Ten artykuł przeczytasz w: 1 minutę

Wbrew pozorom, nie tylko o marketingu i o tym jak zwiększyć sprzedaż. Także na temat brandingu, efektywności operacyjnej przedsiębiorstwa i o tematach pokrewnych.

Social Selling na LinkedIn – poznaj cykl #MarketingProTip

W każdy wtorek rano czasu CET, na moim profilu na LinkedIn zamieszczam praktyczne wskazówki z wyżej wymienionych obszarów. Wszystko w ramach autorskiego cyklu #MarketingProTipSocial Selling na LinkedIn. Dotychczas ukazały się:

  • Jaki jest sposób na szybką rekrutację specjalisty C-level?
  • Jak osiągnąć wysoką efektywność operacyjną?
  • Co to są touchpointy i jak możesz je wykorzystać?
  • Jakie są wady i zalety współpracy z internetowymi marketplace’ami takimi jak Amazon?
  • Czym jest kotwica wizualna i jak możesz ją wykorzystać?
  • Czy warto połączyć ze sobą działy sprzedaży i marketingu?

Z niewielką przerwą na urlop, kontynuuję publikację tych postów. Możesz za darmo poszerzać wiedzę swoją i swojego zespołu. Niedługo będzie tego więcej, więc pamiętaj o odwiedzaniu mojego profilu w każdy wtorek rano.

Wiedza, inspiracje, praktyczne wskazówki dzięki LinkedIn Social Selling. Zapraszam co tydzień na profil LinkedIn!. Sprawdź też, czym jest oraz jak sprawdzić Social Selling Index.

O Autorze

Jarosław Ścislak

Pracowałem nad brandingiem, rebrandingiem, skalowaniem biznesu i strategiami contentowymi dla wielu firm. Tworzyłem strategie marketingowe, contentowe, budowałem od zera działy marketingu, szkoliłem juniorów. Mogę skutecznie pomóc. Poprzez tworzenie kluczowych procesów i integrację ich w jeden ekosystem sprawię, że Twoja firma będzie pracowała dla Ciebie, a nie na odwrót. Część usług które widzisz w mojej ofercie (np. rozwój sklepów e-commerce w opozycji do platform e-commerce) wprowadziłem na rynek jako pierwszy w Polsce.