Odrzuciłem propozycję stworzenia projektu dla Komisji Europejskiej

19 czerwca 2021

  1. Strona Główna /
  2. 📚 O mnie /
  3. Odrzuciłem propozycję stworzenia projektu dla Komisji Europejskiej

Ten artykuł przeczytasz w: 1 minutę

Headhunter zaproponował mi, jako managerowi, stworzenie projektu w Belgii, z relokacją. Niestety, musiałem odmówić. Czy żałuję? Jakie były powody?

Dostałem interesujący telefon z propozycją rocznych zarobków wynoszących kilkaset tysięcy euro rocznie. Niestety, z powodów rodzinnych musiałem odmówić. To fantastyczna okazja i byłoby znakomicie mieć w portfolio taki projekt, ale relokacja do Belgii w tej chwili nie wchodzi w grę.

Jeśli masz dla mnie podobną propozycję, gdzie możliwa jest praca zdalna (nawet z podróżami służbowymi i regularnymi spotkaniami w HQ lub oddziale Twojej firmy) jak zawsze jestem zainteresowany ? Mam swoich klientów i jestem wobec nich lojalny, ale mam siły przerobowe na więcej.

O Autorze

Jarosław Ścislak

Pracowałem nad brandingiem, rebrandingiem, skalowaniem biznesu i strategiami contentowymi dla wielu firm. Tworzyłem strategie marketingowe, contentowe, budowałem od zera działy marketingu, szkoliłem juniorów. Mogę skutecznie pomóc. Poprzez tworzenie kluczowych procesów i integrację ich w jeden ekosystem sprawię, że Twoja firma będzie pracowała dla Ciebie, a nie na odwrót. Część usług które widzisz w mojej ofercie (np. rozwój sklepów e-commerce w opozycji do platform e-commerce) wprowadziłem na rynek jako pierwszy w Polsce.