Code & Pepper, mój klient i partner strategiczny, z drugim z rzędu Diamentem Forbesa!

31 stycznia 2022

  1. Strona Główna /
  2. 📚 Case study /
  3. Code & Pepper, mój klient i partner strategiczny, z drugim z rzędu Diamentem Forbesa!

Ten artykuł przeczytasz w: 1 minutę

Magazyn biznesowy Forbes przyznał nagrodę Diamenty 2022 dla mojego klienta, firmy technologicznej Code & Pepper. Na co dzień pomagam jej w działaniach contentowych i marketingowych. To już drugie z rzędu wyróżnienie dla firmy. W tym roku firma Code & Pepper wygrała województwo, a w skali całego kraju uplasowała się na 22 miejscu, bez względu na kategorie! Serdeczne gratulacje!

Więcej na temat nagrody można przeczytać tutaj. Jest to cyfrowa wersja dodatku do drukowanej wersji magazynu Forbes. Tabelka z miejscem firmy znajduje się na stronie 298. Możesz też zerknąć niżej.

O Autorze

Jarosław Ścislak

Pracowałem nad brandingiem, rebrandingiem, skalowaniem biznesu i strategiami contentowymi dla wielu firm. Tworzyłem strategie marketingowe, contentowe, budowałem od zera działy marketingu, szkoliłem juniorów. Mogę skutecznie pomóc. Poprzez tworzenie kluczowych procesów i integrację ich w jeden ekosystem sprawię, że Twoja firma będzie pracowała dla Ciebie, a nie na odwrót. Część usług które widzisz w mojej ofercie (np. rozwój sklepów e-commerce w opozycji do platform e-commerce) wprowadziłem na rynek jako pierwszy w Polsce.