Code & Pepper, mój klient i partner strategiczny z Diamentem Forbesa!

28 stycznia 2021

  1. Strona Główna /
  2. 📚 Case study /
  3. Code & Pepper, mój klient i partner strategiczny z Diamentem Forbesa!

Ten artykuł przeczytasz w: 1 minutę

Firma Code & Pepper dostała właśnie nie lada wyróżnienie. Magazyn biznesowy „Forbes” uhonorował ją nagrodą „Diamenty 2021” dla najszybciej rozwijających się firm w Polsce. W swojej kategorii przychodów, firma zajęła 1 miejsce w województwie i 3 na arenie ogólnokrajowej.

Code & Pepper to firma działająca na rynku od lat. Specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania dla sektora FinTech i LawTech. Oferuje też usługi z zakresu projektowania i wdrażania user experience (UX) i user interface (UI). Zajmuje się też skalowaniem firm pod względem technologicznym i transformacją cyfrową.

„Forbes” docenił firmę przyznając jej wyróżnienie za lata stabilnego i dynamicznego wzrostu. Gratulacje dla całej Ekipy – to Wy budujecie wartość, a ja pomagam Wam skalować i promować firmę. Pomagam od niedawna, ale to Wy jesteście prawdziwą wartością.

O Autorze

Jarosław Ścislak

Pracowałem nad brandingiem, rebrandingiem, skalowaniem biznesu i strategiami contentowymi dla wielu firm. Tworzyłem strategie marketingowe, contentowe, budowałem od zera działy marketingu, szkoliłem juniorów. Mogę skutecznie pomóc. Poprzez tworzenie kluczowych procesów i integrację ich w jeden ekosystem sprawię, że Twoja firma będzie pracowała dla Ciebie, a nie na odwrót. Część usług które widzisz w mojej ofercie (np. rozwój sklepów e-commerce w opozycji do platform e-commerce) wprowadziłem na rynek jako pierwszy w Polsce.